„Pieśń syreny” Alexandra Christo – zapowiedź książki

0
Wreszcie nadszedł ten dzień. Ogłoszono datę premiery polskiego tłumaczenia To Kill a Kingdom. Pieśń syreny ukaże się 14 sierpnia. 

„Pieśń syreny” Alexandra Christo – zapowiedź książkiMroczna, romantyczna opowieść YA fantasy, idealna dla fanów Sarah J. Maas.

Mocna mieszanka Małej Syrenki i budzącego grozę fantastycznego świata, która wciąga w swoje głębiny od pierwszych stron.

Księżniczka musi mieć swojego księcia…

Siedemnastoletnia Lira jest królową syren – najbardziej zabójczą ze wszystkich, czczoną przez morze. Do czasu, aż los zmusza ją do zabicia jednej z syren. Aby ukarać córkę, Królowa Mórz wymierza jej straszliwą karę – zamienia ją w człowieka. Jedynym sposobem na odwrócenie losu jest dostarczenie Królowej Mórz serca księcia Eliana.

Ocean jest jedynym miejscem, które Elian nazywa domem, mimo że jest dziedzicem najpotężniejszego królestwa na lądzie. W odrażającym hobby – polowaniu na syreny – widzi swoje powołanie. Kiedy na środku oceanu ratuje tonącą kobietę, nie spodziewa się, że właśnie pomaga swojemu największemu wrogowi… sierpnia.