Oszałamiający zwiastun „WandaVision”!

Disney+ opublikował pierwszy zwiastun oczekiwanego serialu WandaVision, opowiadający o losach marvelowskich bohaterów – tytułowej Wandy (Scarlet Witch) i Visiona.

Fabuła została osadzona w latach pięćdziesiątych ubiegłego wieku, a w głównych rolach zobaczymy poprzednio odtwarzających wspomniane postacie Elizabeth Olsen i Paula Bettany’ego. Serial ma być połączeniem stylu klasycznego sitcomu ze stylem komiksowym, gdzie Wanda i Vision, żyjący idealnym życiem na przedmieściach, zaczynają podejrzewać, że nie wszystko jest takie, jak się wydaje.

Produkcja ma być również wprowadzeniem do sequela Doctora Strange’a Multiverse of Madness.

W swoich rolach powrócą także Kat Dennings jako Darcy Lewis (Thor: The Dark World) oraz Randall Park jako agent Jimmy Woo (Ant-Mand i Osa). W obsadzie są jeszcze między innymi Kathryn Hahn i Teyonah Parris.

Producentem, showrunnerem i głównym scenarzystą WandaVision jest Jac Schaeffer, a reżyserią zajął się Matt Shakman.

Premierę serialu zaplanowano jeszcze na ten rok.

Adrianna Dworzyńska
Adrianna Dworzyńska
Geek i fanatyczka popkulturalna. Fascynatka astrofizyki, miłośniczka wszystkiego, co azjatyckie, a także była tumblreciara. Członkini wielkiej trójki fandomów. Ceni magię ponad efektami, dlatego kocha Doctora Who i Merlina nad życie. Dyrektor ds. Memologii 2.0, śmieszek 24/7, ale przede wszystkim stuprocentowy hobbit - lubi święty spokój, jedzenie i spanie.

Popularne w tym tygodniu