Oficjalne materiały promujące serial „Wiedźmin” od Netflixa

0
Platforma Netflix nareszcie opublikowała oficjalne materiały promujące serial Wiedźmin. Jest Geralt w pełnej okazałości! Wszystkie zdjęcie pojawiły się w mediach społecznościowych Henry’ego Cavilla.

Na to czekali wszyscy fani Wiedźmina. Streamingowy gigant nareszcie opublikował oficjalne materiały promujące najbardziej wyczekiwany serial tego roku. Natomiast 19 lipca podczas San Diego Comic Con w słynnej Hali H odbędzie się panel serialu z udziałem Cavilla, Chalotry i Allan oraz showrunnerki serialu – Lauren S. Hissrich. Na SDCC zostanie też zaprezentowana pierwsza oficjalna zapowiedź serialu!

Wersja animowana plakatu:

Długo oczekiwany serial Wiedźmin ma już oficjalne profile w mediach społecznościowych. Fani mogą śledzić najnowsze informacje o serialu na Instagramie i Facebooku.

Oparty na bestsellerowej serii powieści serial Wiedźmin to opowieść o przeznaczeniu i rodzinie. Geralt z Rivii, samotny łowca potworów, stara się odnaleźć swoje miejsce w świecie, w którym ludzie często okazują się gorsi niż najstraszniejsze monstra. Na swojej drodze spotyka potężną czarodziejkę i skrywającą niebezpieczny sekret młodą księżniczkę. Teraz we trójkę muszą odnaleźć się pośród czyhających na nich na Kontynencie niebezpieczeństw.

Premiera całego 1. sezonu Wiedźmina planowana jest na koniec tego roku. Według nieoficjalnych źródeł ma przypadać na 20 grudnia 2019, ale nadal musimy poczekać na potwierdzenie albo zaprzeczenie tej informacji.