Nowy zwiastun filmu „Pokémon: Detektyw Pikachu” ukazuje cudowny świat

0
Film Pokémon: Detektyw Pikachu wkroczy do polskich kin dopiero za dwa miesiące. Tymczasem amerykańscy widzowie będą się cieszyć obrazem już za dwa tygodnie.

Ryan Reynolds (Deadpool), który w filmie Pokémon: Detektyw Pikachu podkłada głos tytułowemu stworkowi, z okazji zbliżającej się premiery, podzielił się kolejnym materiałem promocyjnym. Tym razem jest to zwiastun produkcji zatytułowany What a Wonderful World. Widzimy w nim, jak cudowny jest świat Pokemonów. W tle słyszymy oczywiście piosenkę Louisa Armstronga.

Obejrzyjcie:

Historia rozpoczyna się w momencie, kiedy prywatny detektyw Harry Goodman znika w niewyjaśnionych okolicznościach, a jego 21-letni syn Tim (Justice Smith) próbuje ustalić, co się wydarzyło. W śledztwie pomaga mu były partner Harry’ego – detektyw Pikachu (Ryan Reynolds), przezabawny, dowcipny i uroczy Pokémon, który potrafi wprawić w osłupienie nawet samego siebie. Tim i Pikachu, którzy odkrywają, że są w stanie się ze sobą porozumiewać, łączą siły, aby rozwikłać tajemniczą zagadkę.

Za reżyserię obrazu odpowiada Rob Letterman (Gęsia skórka). Premiera filmu w USA odbędzie się 10 maja. W Polsce 14 czerwca.


Źródło: Polygon
Grafika: MTV.com