Nowe twarze w serialu „Lekkie jak piórko”

0
Lekkie jak piórko to młodzieżowy horror opowiadający historię nastolatek, przyjaciółek ze szkoły, które ulegają namowom nowej znajomej i biorą udział w zabawie, a jakiej jedna z dziewczyn mówi, jak zginą pozostałe. Zwykła gra? Niekoniecznie. Bardzo szybko okazuje się, że to, co zostało powiedziane, zaczyna się spełniać.

Serial okazał się na tyle interesujący, że twórcy postanowili stworzyć drugi sezon produkcji. Tym razem będzie on liczył sobie szesnaście epizodów. Hulu ogłosiło właśnie listę nazwisk aktorek i aktorów, którzy dołączą do drugiej odsłony obrazu.

Nowe twarze w serialu „Lekkie jak piórko”
Kadr z serialu „Lekkie jak piórko”

Są to: Katelyn Nacon (The Walking Dead), Froy Gutierrez (Teen Wolf: Nastoletni wilkołak), Adriyan Rae (SuperFly), Alisa Allapach (Biurowa rebelia), Kira Kosarin (Grzmotomocni). W serialu pojawią się również: YouTuber Alex Wassabi, Robyn Lively (Miasteczko Twin Peaks), rodzeństwo Alan i Alex Stokes. Z obsady pierwszej części serialu powrócą Liana Liberato, Haley Ramm i Brianne Tju Read.

Nacon, Gutierrez, Rae, Allapach, Kosarin, Wassabi i Lively wcielą się w Sammi, Ridge’a, Peri, Amandę, Nadię, Luke’a i Deb.

Druga odsłona będzie się skupiać na tym, jak grana przez Liberato McKenna próbuje zrobić wszystko, byle nie zagrać znowu w grę. Premiera produkcji już w lecie tego roku.


Źródło: comingsoon.net
Grafiki: Hulu