Legenda Ożywa! Klasyczny RPG od Square Enix Live a Live – trafia na Nintendo Switch!

Wielu bohaterów, wiele opowieści, wiele losów do przeżycia! W grze LIVE A LIVE, która w tym tygodniu ma premierę na Nintendo Switch, gracze odkryją cykl splecionych historii rozgrywających się na przestrzeni czasu. Pierwotnie wydana tylko w Japonii na Super Famicom, premiera LIVE A LIVE na Nintendo Switch przynosi grę do Europy po raz pierwszy, zremasterowaną w tym samym oszałamiającym stylu wizualnym HD-2D, wykorzystanym wcześniej w grach TRIANGLE STRATEGY i OCTOPATH TRAVELER. 
nintendo
Live a live / Nintendo
LIVE A LIVE zawiera wiele odrębnych rozdziałów, każdy osadzony w innym okresie czasu, z własnym unikalnym wątkiem fabularnym, postaciami, lokacjami i mechaniką rozgrywki. Można dostosować swoją przygodę do własnych potrzeb, decydując o kolejności rozdziałów; bez względu na to, czy zaczniemy na Dzikim Zachodzie jako wędrowiec, za którego głowę wyznaczono nagrodę, czy podczas zmierzchu okresu Edo w Japonii jako shinobi wykonujący tajną misję… To tylko dwa przykłady, z których można wybierać. Turowy system walki również różni się w zależności od rozdziału, a każda postać przynosi odrębny zestaw umiejętności, które w każdej epoce zmieniają rozgrywkę w miarę postępu.
Produkcją LIVE A LIVE na Nintendo Switch zajął się reżyser oryginalnej gry, Takashi Tokita (znany również z pracy nad CHRONO TRIGGER i FINAL FANTASY IV), a muzyka została zremasterowana pod nadzorem Yoko Shimomury ( FINAL FANTASY XV oraz seria KINGDOM HEARTS).
GrafikaNintendo
Patrycja Szustak
Patrycja Szustak
Jest najprawdziwszym hobbitem, który kocha wszelkie zwierzęta, a najbardziej koty (jakby mogła wybrać swoje kolejne wcielenie, zostałaby grubym kotem). Przemieniła swój pokój w bibliotekę, na niekorzyść pleców mężczyzn, którzy musieli wnosić te wszystkie książki. Jej wzrost ułatwia zawinięcie się w kokon i oglądanie filmów oraz seriali całymi dniami. Lubi dobrą kawę, jednak jest zbyt leniwa, żeby ją zaparzyć.

Popularne w tym tygodniu