Jest zwiastun 6. sezonu „The 100”

0
Stacja The CW opublikowała zwiastun 6. sezonu The 100! Co wydarzy się w nowych odcinkach postapokaliptycznej historii, w której ocaleni próbują na nowo ułożyć sobie życie na Ziemi?

Jak zapewne doskonale pamiętamy, pod koniec 5. sezonu wszyscy ocaleni poddali się hibernacji. Ich celem było obudzenie się, gdy na Ziemi pojawią się dogodne warunki do życia. Zamiast paru lat minęło ich aż 125. Po przebudzeniu Bellamy i Clarke dowiedzieli się, że Monty oraz Harper nie zasnęli razem z nimi. Co więcej, mieli syna Jordana, i to właśnie on ich wybudził. Na przestrzeni lat życie na Ziemi się nie odradzało, więc Monty postanowił poprowadzić bohaterów na nową planetę.

Monty miał nadzieję, że znajdą tam bezpieczny dom i staną się w końcu tymi „dobrymi”. Czy tak właśnie będzie? A może po tym, co przeżyli na Ziemi nie będą potrafili żyć inaczej. Dowiemy się tego za miesiąc.

Tymczasem obejrzyjcie zwiastun:

https://www.youtube.com/watch?v=JTwy1E6CW4w

Tak prezentuje się oficjalny plakat 6. sezonu:

Jest zwiastun 6. sezonu "The 100"

Premiera pierwszego odcinka nowego sezonu The 100 odbędzie się 30 kwietnia o godz. 21:00 czasu amerykańskiego. Netflix w Polsce pokaże go najprawdopodobniej tydzień później, czyli w okolicach 7 maja.


Źródło: TvLine
Grafika: TV Insider