„Halo” – obsadzono rolę Master Chiefa!

0
Po wielu trudnościach, serial Halo wraca na właściwe tory. Właśnie ogłoszono, kto wcieli się w główną rolę w produkcji Showtime.

Halo to projekt rozwijany od dłuższego czasu. Serial będzie bazował na znanej grze komputerowej. Zgodnie z zapowiedziami, przedstawi on zupełnie nową historię, ale przy zachowaniu szacunku do kanonu. Głównym bohaterem ma być Master Chief – ikoniczny bohater i jedna z najbardziej rozpoznawalnych postaci z gier ostatnich lat.

Stacja Showtime ogłosiła na Twitterze, że w tę rolę wcieli się Pablo Schreiber. Aktora doskonale znają fani seriali Orange Is the New Black oraz Amerykańscy Bogowie.

Ujawniono również, że nieznana aktorka z Australii, Yerin Ha wcieli się w postać specjalnie stworzoną na potrzeby serialu. Ma nazywać się Quan Ah. Jest ona 16-latką z Kolonii Zewnętrznych, która poznaje Master Chiefa w okresie ważnym dla nich obojga.

Szczegóły fabuły serialu nie są znane. Za kamerą ma stanąć Otto Bathurst (Robin Hood: Początek), a zdjęcia mają ruszyć jesienią w Budapeszcie na Węgrzech. Nad całym projektem czuwa firma Amblin Television, należąca do Stevena Spielberga. Pierwszy sezon będzie składał się z 10 odcinków.

Produkcja nie posiada jeszcze daty premiery.


Źródło: Coming Soon
Grafika: IGN.com