Gwiazda „Shadowhunters” w następcy „Penny Dreadful”

0
Znamy już sześciu aktorów, którzy pojawią się w Penny Dreadful: City of Angels.

Swego rodzaju „sequel” skupiać się będzie na detektywie Tiago Vedze (w tej roli Daniel Zovatto), który zostaje uwikłany w historię związaną z przerażającym i szokującym morderstwem. Wkrótce Vega i jego rodzina będą się mierzyć z potężnymi mocami.

Do obsady dołączył Dominic Sherwood, znany z serialu Shadowhunters. Wcieli się w Kurta – szofera i ochroniarza Richarda Gossa, którego przeszłość jest bardzo zaskakująca…

Kim jest natomiast Richard Goss? To tajemnicy niemiecki architekt, arystokrata z wielkimi planami co do przyszłości Los Angeles. Zagra go Thomas Kretschmann (Dracula).

Ponadto możemy się spodziewać także Adama Rodrigueza jako Raula Vegi – najstarszego syna w rodzinie i przewodnika oraz obrońcę swojego ludu. Michael Gladis (Mad Men) wystąpi w roli Charltona Twonsenda, bezwzględnego i ambitnego mężczyzny. Lorenza Izzo pokaże się na ekranie jako Santa Muerte – Anioł Śmierci i siostra charyzmatycznego demona, Magdy (w tej roli znana z Gry o Tron Natalie Dormer). Obsadę, na chwilę obecną, zamyka Ethan Peck (Star Trek: Discovery) w roli Hermana Ackermanna, którego charyzma, agresywna polityka i osobisty magnetyzm tworzą w grupie napięcie.

Produkcja Penny Dreadful: City of Angels rozpocznie się jeszcze w tym roku.