Goat Simulator 3 ze strojem w Fortnite

Coffee Stain Publishing, Coffee Stain North i Epic Games ogłosili dziś, że koza zawita również do Fortnite. Zobacz, jak Pilgor, główna bohaterka i gwiazda gry Goat Simulator 3, przygotowuje się do swojej roli w Goat Simulator 3!

Goat Simulator 3 będzie dostępny 17 listopada tego roku, ale sympatycy kóz z całego świata mogą doświadczyć rogatego chaosu wcześniej w Fortnite. Od dziś aż do godziny 5:59 rano 29 września 2023 roku, kupujący którąkolwiek edycję Goat Simulator 3 na Epic Games Store, otrzymają bonusową skórkę „Koza” w Fortnite.

W każdej chwili po godzinie 17:00 29 września 2022 roku posiadacze Goat Simulator 3 na Epic Games Store mogą zalogować się do Fortnite na tym samym koncie Epic Games i skórka „Koza” zostanie automatycznie dodana do ich konta. Dodatkowo, jeśli ktoś nie kupuje jednak Goat Simulator 3, strój „Koza” zostanie również dodany do Sklepu z Przedmiotami w Fortnite 26 listopada 2022 roku.

GrafikaPLAION
Patrycja Szustak
Patrycja Szustak
Jest najprawdziwszym hobbitem, który kocha wszelkie zwierzęta, a najbardziej koty (jakby mogła wybrać swoje kolejne wcielenie, zostałaby grubym kotem). Przemieniła swój pokój w bibliotekę, na niekorzyść pleców mężczyzn, którzy musieli wnosić te wszystkie książki. Jej wzrost ułatwia zawinięcie się w kokon i oglądanie filmów oraz seriali całymi dniami. Lubi dobrą kawę, jednak jest zbyt leniwa, żeby ją zaparzyć.

Popularne w tym tygodniu