„Fast X” – trailer kolejnej odsłony „Szybkich i wściekłych” zabiera widza w przeszłość

Fast X, wypatrywana przez fanów kolejna odsłona cyklu akcji Szybcy i wściekli, trafi do kin już za kilka miesięcy.

Opublikowany 1 lutego zwiastun nosi tytuł Legacy Trailer i zabiera widza do początków franczyzy. Łezka nostalgii kręci się w oku, gdy uświadomimy sobie, że Szybcy i wściekli są z nami od ponad dwudziestu lat! Sam klip nie zdradza zbyt wiele z fabuły najnowszej odsłony cyklu, ale wierzymy, że kolejna zapowiedź (mająca ukazać się 10 lutego) przyniesie większą liczbę szczegółów.

O nowym filmie wiemy niedużo. Do Vina Diesela, Tyrese’a Gibsona, Michelle Rodrigues, Jordany Brewster, Ludacrisa, Nathalie Emmanuel, Sunga Hanga oraz Scotta Eastwooda dołączą nowe twarze: Jason Momoa, Daniela Malchior, Brie Larson i Alan Ritchson. Dwayne Johnson, który zagrał w kilku wcześniejszych odsłonach, nie powróci na ekrany w Fast X. Za reżyserię nowego filmu odpowiada Louis Leterrier (ma na koncie, między innymi, Transportera), zaś scenariusz przygotowali Justin Lin i Dan Mazeau.

Premiera Fast X już w maju 2023 roku. Czekacie?

ŹródłoComing Soon
Klaudia Ciurka
Klaudia Ciurkahttps://moje-czytadla.blogspot.com/
Książkoholiczka stawiająca pierwsze kroki w świecie gier wideo i planszówek. Seriale ogląda rzadko, ale od anime nie stroni. Kociara i herbatoholiczka z wyboru, okularnica z konieczności.

Popularne w tym tygodniu