„Doom Patrol” – zwiastun 4. sezonu

HBO Max nareszcie opublikowało oficjalny zwiastun nadchodzącego czwartego sezonu serialu Doom Patrol, który zadebiutuje już w grudniu.

Wideo rzuca światło na kolejne misje tytułowej drużyny, między innymi próbę zatrzymania końca świata. Trailer uchyla także nieco rąbka tajemnicy dotyczącej projektu Immortus. Czwarty sezon rozpocznie się od nieoczekiwanej podróży drużyny w przyszłość i znalezienia niemiłej niespodzianki. W obliczu nieuchronnej zagłady, Doom Patrol będzie musiał raz na zawsze zdecydować o tym, co jest ważniejsze: ich szczęście czy losy świata?

Oparty na komiksie DC serial stworzyli Arnold Drake, Bob Haney i Bruno Premiani, a scenariusz wyszedł spod rąk pracującego wcześniej przy Supernatural Jeremy’ego Carvera.

Pierwsze dwa odcinki Doom Patrol pojawią się na HBO Max 8 grudnia.

ŹródłoComingsoon
Adrianna Dworzyńska
Adrianna Dworzyńska
Geek i fanatyczka popkulturalna. Fascynatka astrofizyki, miłośniczka wszystkiego, co azjatyckie, a także była tumblreciara. Członkini wielkiej trójki fandomów. Ceni magię ponad efektami, dlatego kocha Doctora Who i Merlina nad życie. Dyrektor ds. Memologii 2.0, śmieszek 24/7, ale przede wszystkim stuprocentowy hobbit - lubi święty spokój, jedzenie i spanie.

Popularne w tym tygodniu