Czy powstanie kolejny film o Constantinie?

0
John Constantine to jedna z tych komiksowych postaci, o której przygodach chce się czytać i jakiej starcia ze złem pragnie się oglądać. Nic więc dziwnego, że często pojawia się w filmach i serialach. Mieliśmy już jeden obraz o tym bohaterze, zagrał go Keanu Reeves, mieliśmy serial, gdzie w rolę Johna wcielił się Matt Ryan. Do tego The CW w Legends of Tomorrow wykorzystali tę postać, znowu pojawia się Matt Ryan, i wysłali w podróż po różnych epokach.

Nie można także zapominać o kilku filmach animowanych DC. A teraz ma do tego podobno dojść jeszcze jednak produkcja! I to nie byle jaka, bo od samego Warner Bros. Taka wieść obiegła właśnie światek popkultury. Niedawno mogliśmy także poczytać o tym, że szykuje się, według wielu informacji, film o Zatannie. Teraz dochodzi do tego John. Czyżby szykowało się coś specjalnego i niesamowitego?

Oczywiście pomysł na film o Constantinie to dobry koncept. Pytanie tylko, kto by go zagrał. Matt Ryan świetnie nadaje się do tej roli, co udowodnił w serialach o Johnie i podkładając głos bohaterowi w animacjach DC. Jak uważacie?