„Czarna Wdowa” z nową datą premiery

A miało być tak pięknie. Mieliśmy dostać długo wyczekiwany film o Czarnej Wdowie, o który przecież od tylu lat widzowie proszą Walt Disney Studios i Marvela. Produkcja jest już gotowa, widzieliśmy kilka jej zapowiedzi, zaczęło się odliczanie do godziny zero, czyli jej premiery. Niestety trzeba je zatrzymać.

Nie trzeba nawet tłumaczyć, dlaczego Walt Disney Studios zdecydował się na zmianę daty premiery filmu. Pandemia zbiera żniwo, co i rusz słyszymy o przesuniętych datach wyświetlenia jakiejś kinowej produkcji. Teraz postanowiono przełożyć pojawienie się na wielkich ekranach Czarnej Wdowy. Ale nie tylko.

Przygody Natashy zobaczymy  7 maja 2021 roku zamiast 6 listopada tego roku. Do tego Eternals pojawią się dopiero 5 listopada 2021 roku (mieli 12 lutego 2021), Śmierć na Nilu zostanie wyświetlona 18 grudnia 2020 (miała 23 października 2020), Shang Chi and The Legend of the Ten Rings będzie miał premierę 9 lipca 2021 (miał 7 maja 2021), The Empty Man z kolei zagości na ekranach 23 października, czyli nieco wcześniej. The King’s Man zobaczymy 12 lutego 2021, kilka dni wcześniej, nowa data premiery Deep Water to 13 kwietnia 2021, a West Side Story 10 grudnia 2021. Sporo zmian, prawda?

Monika Doerre
Monika Doerre
Dawno, dawno temu odkryła magię książek. Teraz jest dumnym książkoholikiem i nie wyobraża sobie dnia bez przeczytania przynajmniej kilku stron jakiejś historii. Później odkryła seriale (filmy już znała i kochała). I wpadła po uszy. Bo przecież wielką nieskończoną miłością można obdarzyć wiele światów, nieskończoną liczbę bohaterów i bohaterek.

Popularne w tym tygodniu