„Crash Bandicoot 4: It’s About Time” — pierwsze informacje po pokazie gry

0
Crash Bandicoot powraca, tym razem z całkowicie nową grą — Crash Bandicoot 4: It’s About Time. Mamy pierwsze informacje na temat tej wyczekiwanej produkcji.

Crash Bandicoot doczekał się wielu gier, ostatnia pełnoprawna produkcja ukazała się w 2008 r, lecz najnowsza o podtytule It’s About Time (pol. Najwyższy Czas) to kontynuacja pierwotnej trylogii stworzonej przez Naughty Dog, a odnowionej w 2018 r. za sprawą Crash Bandicoot: N’Sane Trilogy. Pretekstem dla nowej fabuły jest ucieczka dr. Neo Cortexa (który będzie grywalny), dr. N.Trophy i maski Uka Uka z międzywymiarowego więzienia. Wraz z Crashem i Coco będziemy musieli ich powstrzymać

Najnowsza gra z jamrajem ukaże się 2 października 2020 r. na PlayStation 4 i Xboksie One i jest już dostępna w przedsprzedaży. Jak możecie zobaczyć na poniższym gameplayu, chociaż rozgrywka będzie trzymała się wypracowanego przed laty stylu nie zabraknie nowych elementów, a tymi są Maski Kwantowe. Na ten moment znamy funkcje dwóch z nich — Maska Czasu, która pozwoli spowolnić na chwilę czas oraz Maska Grawitacji pozwalająca na chodzenie po ścianach.