Charlie Cox ponownie jako Daredevil? I wcale nie w swoim serialu!

Co tu się dzieje! Ostatnie dni to same rewelacje na temat aktorów powracających w swych superbohaterskich rolach. Tym razem to Charlie Cox ma ponownie wcielić się w Daredevila, ale nie w solowym serialu… Zatem gdzie?

Jak donoszą źródła, choć informacja pozostaje niepotwierdzona, aktor ma pojawić się w trzeciej odsłonie Spider-Mana z Tomem Hollandem w roli głównej. Wczoraj pisaliśmy, że wrócić mają także wcześniej wcielający się w Pajączka Tobey Maguire i Andrew Garfield, a towarzyszyć im będą Kristen Dunst (grająca w poprzednich filmach Mary Jane) oraz Jamie Foxx (odgrywający Elektro), a także Alfred Molina (doktor Octopus).

Dodanie do tej ekipy Daredevila świadczyłoby, że twórcy Spider-Mana mocno poszerzają multiversum. To byłoby pierwsze pojawienie się Matta Murdocka w zamkniętym MCU.

Dodając do tego Benedicta Cumberbatcha jako Doktora Strange’a, wygląda na to, że historie z multiversum wręcz wybuchną i otworzą na oścież twórcom drzwi do drugiej części przygód tego bohatera – Doctor Strange in the Multiverse of Madness.

ŹródłoComingsoon
Adrianna Dworzyńska
Adrianna Dworzyńska
Geek i fanatyczka popkulturalna. Fascynatka astrofizyki, miłośniczka wszystkiego, co azjatyckie, a także była tumblreciara. Członkini wielkiej trójki fandomów. Ceni magię ponad efektami, dlatego kocha Doctora Who i Merlina nad życie. Dyrektor ds. Memologii 2.0, śmieszek 24/7, ale przede wszystkim stuprocentowy hobbit - lubi święty spokój, jedzenie i spanie.

Popularne w tym tygodniu