Batman i super złoczyńcy DC trafią do „Hot Wheels Unleashed”

Niedługo po premierze Hot Wheels Unleashed ogłoszono pierwszy pakiet z nową zawartością. Już w przyszłym miesiącu do gry trafią samochody związane ze światem DC.

Hot Wheels Unleashed to najnowsza gra wyścigowa od studia Milestone, która została ciepło przyjęta przez graczy i krytyków (nasza recenzja tylko to potwierdza). Produkcja miała niedawno swoją premierę i chociaż oferuje ponad 66 pojazdów z różnych okresów marki Hot Wheels obiecano, że będzie rozbudowywana o kolejne auta między innymi inspirowane ikonami popkultury.

Twórcy zamierzają dotrzymać słowa, ponieważ podczas niedawnego wydarzenia DC Kids Fandome, firma Milestone ujawniła dużo zawartości nadchodzącej do Hot Wheels Unleashed – zarówno darmowej jak i premium.

Sezon wyścigowy w tematyce złoczyńców DC, DC Super-Villains Racing Season, rozpocznie się 11 listopada, dostarczając wszystkim graczom dużej liczby bezpłatnych i premium elementów, które można odblokować, wykonując nowe wyzwania dodane specjalnie z tej okazji. Sezon dodaje 6 pojazdów: Bane, The Cheetah, Poison Ivy, Black Manta, Deathstroke i Harley Quinn, dużo elementów dostosowujących Piwnicę i Profil gracza, oraz mnóstwo zębatek i monet dla każdego. Sezon zaczyna się 11 listopada 2021 roku i potrwa do 18 stycznia 2022.

Tylko przez określony czas będziecie mogli za darmo zbierać nowe monety, zębatki i elementy do personalizacji inspirowane tematem obecnego Sezonu Wyścigowego, po pomyślnym ukończeniu szeregu poziomów i codziennych zadań. Kupując Sezon Wyścigowy, uzyskasz dostęp do wszystkich treści premium opartych na najbardziej kultowych markach w świecie rozrywki.

Natomiast rozszerzenie gry w tematyce Batmana, Batman Expansion, doda do gry ogromną ilość grywalnej zawartości: inspirowaną Gotham zupełnie nową mapą do ukończenia w trybie Kariery oraz zapierające dech w piersiach nowe środowisko z mnóstwem nowych tras, Batcave. Rozszerzenie zawiera również 5 nowych aut: The Penguin, Robin 2.0T, Armored Batman, Batman Rebirth, The Joker GT, nowy moduł do wykorzystania przy budowie własnych tras, Joker Funhouse Split i wiele tematycznych przedmiotów do dostosowywania. Batman Expansion jest zawarte w przepustce sezonowej HOT WHEELS Pass Vol. 1, będzie też można kupić je osobno od 2 grudnia.

Grzegorz Cyga
Grzegorz Cyga
Ten człowiek cały czas gra. Na komputerze, na konsolach PlayStation i na nerwach sąsiadów z racji, że jego bronią w realnym świecie jest gitara elektryczna.

Popularne w tym tygodniu