Zwiastun „Two Weeks to Live” z Maisie Williams, HBO kupuje prawa

HBO Max nabyło prawa do mrocznego serialu komediowego Two Weeks to Live z gwiazdą Gry o Tron, Maisie Williams w roli głównej. Zobaczcie zwiastun!

Produkcja opowiada historię o miłości i zemście, zrodzonych z pozornie nieszkodliwego żartu, który jednak idzie bardzo źle. Kim Noakes to młoda dziewczyna, która od morderstwa jej ojca ukrywa się w dziczy z przygotowującą się na koniec świata matką. Bohaterka postanawia odnaleźć zabójcę jej taty.

Oprócz Maisie Williams, w serialu występują Sian Clifford (Fleabag), Mawaan Rizwan, Jason Flemyng, Michael Begley, Kerry Howard i Sean Pertwee (Gotham).

Two Weeks to Live liczy sześć odcinków i zostało napisane i stworzone przez Gaby Hull. Premierę na HBO Max zaplanowano na 5 listopada.

ŹródłoComingsoon
Adrianna Dworzyńska
Adrianna Dworzyńska
Geek i fanatyczka popkulturalna. Fascynatka astrofizyki, miłośniczka wszystkiego, co azjatyckie, a także była tulmbreciara. Członkini wielkiej trójki fandomów. Ceni magię ponad efektami, dlatego kocha Doctora Who i Merlina nad życie. Dyrektor ds. Memologii 2.0, śmieszek 24/7, ale przede wszystkim stuprocentowy hobbit - lubi święty spokój, jedzenie i spanie.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu