Zwiastun thrillera „A Nightmare Wakes”

Z thrillerami bywa różnie. Ostatnio bardzo trudno znaleźć naprawdę dobrą produkcję tego gatunku, która miałaby ciekawą fabułę i czymś zaskakiwała. Thrillerów wyrasta jak grzybów pod deszczu, ale znalezienie wśród nich tego interesującego graniczy z cudem.

Jaki okaże się nowy obraz –  A Nightmare Wakes? Na pewno sporo można już wywnioskować po jego zapowiedzi, którą znajdziecie poniżej.

Na pewno wielu z was wie, kim jest Mary Shelley. Film opowiada o tym, jak autorka klasycznej powieści grozy, Frankenstein, zaczęła prace nad tym utworem. Wspomaganie się opiumami, popadanie przez to w obłęd – thriller A Nightmare Wakes skupia się na tych aspektach. Oraz na miłości pisarki do Percy’ego Shelleya.

W filmie pojawią się: Alix Wilton Regan, Giullian Yao Gioiello, Philippe Bowgen, Lee Garrett, Claire Glassford i Shannon Spangler. Premiera produkcji 4 lutego.

Monika Doerre
Monika Doerre
Dawno, dawno temu odkryła magię książek. Teraz jest dumnym książkoholikiem i nie wyobraża sobie dnia bez przeczytania przynajmniej kilku stron jakiejś historii. Później odkryła seriale (filmy już znała i kochała). I wpadła po uszy. Bo przecież wielką nieskończoną miłością można obdarzyć wiele światów, nieskończoną liczbę bohaterów i bohaterek.

Popularne w tym tygodniu