Zwiastun „The Watch” – serialu inspirowanego powieściami Pratchetta

W sieci pojawił się drugi zwiastun The Watch – serialu inspirowanego Światem Dysku autorstwa Terry’ego Pratchetta.

BBC America podzieliło się z odbiorcami wideo, jednak łatwo można zauważyć, że produkcja będzie odbiegała od tego, co czytelnicy znają z powieści Pratchetta.

Grupa wyrzutków musi znaleźć w sobie siłę, by uratować świat. Serial ma być pełen humoru, ale i napięcia – zobaczymy w nim także znane mityczne stwory, takie jak trolle czy wilkołaki. Razem z czarownikami staną oni w szranki z siłami zła, próbującymi wskrzesić potężnego smoka. Takiego, który doprowadzi do zniszczenia życia, jakie znamy.

Głównym scenarzystą i producentem wykonawczym The Watch jest Simon Allen. Premierę serialu zaplanowano na 3 stycznia 2021 roku, jednak posiadacze dostępu do platformy AMC+ będą mogli zobaczyć pierwszy odcinek już 31 grudnia.

Adrianna Dworzyńska
Adrianna Dworzyńska
Geek i fanatyczka popkulturalna. Fascynatka astrofizyki, miłośniczka wszystkiego, co azjatyckie, a także była tulmbreciara. Członkini wielkiej trójki fandomów. Ceni magię ponad efektami, dlatego kocha Doctora Who i Merlina nad życie. Dyrektor ds. Memologii 2.0, śmieszek 24/7, ale przede wszystkim stuprocentowy hobbit - lubi święty spokój, jedzenie i spanie.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu