Zwiastun „The Tragedy of Macbeth” – adaptacji dzieła Szekspira

Apple TV+ podzieliło się z widzami pierwszym zwiastunem nadchodzącej adaptacji Makbeta autorstwa Szekspira – The Tragedy of Macbeth.

Produkcję stworzył nagrodzony Oscarem Joel Coen, a w głównych rolach zobaczymy również laureatów Oscara: Denzela Washingtona i Frances McDormand. Sportretują oni Lorda i Lady Makbet. Zwiastun to pierwsze spojrzenie na spotkanie protagonisty z trzema wiedźmami, a także na kilka innych postaci, jak chociażby Malcolma czy króla Duncana.

The Tragedy of Macbeth opisywane jest jako odważna adaptacja słynnej szekspirowskiej opowieści o morderstwie, szaleństwie, ambicji i gniewnej przebiegłości.

Produkcja zadebiutuje 24 września podczas Festiwalu Filmu w Nowym Jorku, a do kin trafi 25 grudnia. Na platformie Apple+ natomiast pojawi się 14 stycznia 2022 roku.

ŹródłoComingsoon
Adrianna Dworzyńska
Geek i fanatyczka popkulturalna. Fascynatka astrofizyki, miłośniczka wszystkiego, co azjatyckie, a także była tulmbreciara. Członkini wielkiej trójki fandomów. Ceni magię ponad efektami, dlatego kocha Doctora Who i Merlina nad życie. Dyrektor ds. Memologii 2.0, śmieszek 24/7, ale przede wszystkim stuprocentowy hobbit - lubi święty spokój, jedzenie i spanie.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu