Zwiastun „The Time Traveler’s Wife” – adaptacji „Zaklętych w czasie”

Już niebawem na HBO trafi nowy serial – The Time Traveler’s Wife – będący adaptacją powieści Audrey Niffenegger z 2003 roku Zaklęci w czasie.

Produkcja opisywana jest jako magiczna historia o miłości. Fabuła śledzi losy Clare i Henry’ego i ich małżeństwa, naznaczonego problemem… podróży w czasie.

Clare to studentka sztuk pięknych, a Henry – bibliotekarz. Ta dwójka spotyka się po raz pierwszy, gdy ona ma sześć, a on – trzydzieści sześć lat. Jednak gdy kobieta kończy dwudziesty trzeci rok życia, Henry ma lat… trzydzieści jeden.

https://www.youtube.com/watch?v=aoYXtKF_g1Y&feature=emb_title

W głównych rolach zobaczymy znaną z Gry o Tron Rose Leslie i Theo Jamesa. Reżyserią zajął się laureat nagrody Emmy David Nutter, a scenariuszem – znany z pracy przy Doktorze Who i Sherlocku od BBC Steven Moffat.

Sześcioodcinkowy The Time Traveler’s Wife zadebiutuje 15 maja.

Adrianna Dworzyńska
Adrianna Dworzyńska
Geek i fanatyczka popkulturalna. Fascynatka astrofizyki, miłośniczka wszystkiego, co azjatyckie, a także była tulmbreciara. Członkini wielkiej trójki fandomów. Ceni magię ponad efektami, dlatego kocha Doctora Who i Merlina nad życie. Dyrektor ds. Memologii 2.0, śmieszek 24/7, ale przede wszystkim stuprocentowy hobbit - lubi święty spokój, jedzenie i spanie.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu