Zwiastun serialu Netflixa „Behind Her Eyes”

Tym razem Netflix ma dla nas serial. Adaptację pozycji Sarah Pinborough pod tytułem Behind Her Eyes. Właśnie pokazano trailer promujący serial i ujawniono datę jego premiery. 

Kiedy serial zadebiutuje na platformie? Jeszcze w tym miesiącu, a dokładniej 17 lutego. W thrillerze występują: Simona Brown, Eve Hewson, Tom Bateman oraz Robert Aramayo. Głównym producentem obrazu jest Steve Lightfoot, a reżyserem Erik Richter Strand.

O czym będzie opowiadał serial? O trójkącie miłosnym. David Ferguson ma żonę, Adele. To jednak nie przeszkadza mu w wejściu w relację ze swoją pracownicą, Louise Barnsley. Życie splata jednak drogi obu pań, Adele zaczyna pomagać Louise z jej problemami z koszmarami. Bardzo szybko na jaw zaczną wychodzić sekrety każdego z bohaterów.

Monika Doerre
Monika Doerre
Dawno, dawno temu odkryła magię książek. Teraz jest dumnym książkoholikiem i nie wyobraża sobie dnia bez przeczytania przynajmniej kilku stron jakiejś historii. Później odkryła seriale (filmy już znała i kochała). I wpadła po uszy. Bo przecież wielką nieskończoną miłością można obdarzyć wiele światów, nieskończoną liczbę bohaterów i bohaterek.

Popularne w tym tygodniu