Zwiastun promujący film Netflixa „The Babysitter: Killer Queen”

Jeśli jesteście na bieżąco z produkcjami Netflixa albo lubicie horrory (czy obrazy oscylujące wokół tego gatunku), zapewne słyszeliście lub nawet widzieliście film z 2017 roku – Opiekunka. To młodzieżowy komedio-horror, w którym dziewczyna, która miała się zająć opieką nad głównym bohaterem, okazuje się… członkinią dziwnej sekty.

Produkcja nie była zła. Miała na tyle dobry odbiór, że Netflix zdecydował się na przygotowanie drugiej części Opiekunki. Właśnie pokazano plakat promujący projekt i jego zwiastun.

Za scenariusz odpowiada Dan Lagana, reżyserią obrazu zajął się McG. W filmie występują: Judah Lewis, Robbie Amell, Hana Mae Lee, Bella Thorne, Emily Alyn Lind, Andrew Bachelor, Ken Marino czy Leslie Bibb. Premiera produkcji 10 września.

Od wydarzeń pamiętnej nocy minęły dwa lata – Cole próbuje żyć normalnym życiem. Niestety nie będzie to łatwe, ponieważ los ma dla niego specjalną niespodziankę. Dawni wrogowie powrócą.

Zwiastun promujący film Netflixa „The Babysitter: Killer Queen”
@plakat promujący film

Monika Doerre
Monika Doerre
Dawno, dawno temu odkryła magię książek. Teraz jest dumnym książkoholikiem i nie wyobraża sobie dnia bez przeczytania przynajmniej kilku stron jakiejś historii. Później odkryła seriale (filmy już znała i kochała). I wpadła po uszy. Bo przecież wielką nieskończoną miłością można obdarzyć wiele światów, nieskończoną liczbę bohaterów i bohaterek.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu