Zwiastun nowego sezonu „The Morning Show”

Jeśli lubicie seriale, warto zwrócić uwagę na produkcję pod tytułem The Morning Show. Można ją u nas obejrzeć na platformie Apple, a w jednej z głównych ról zobaczycie Jennifer Aniston. Ale nie tylko ona w nim występuje.

Kogo jeszcze można zobaczyć w produkcji? Chociażby Reese Witherspoon, Billy’ego Crudupa czy Steve’a Carella. Obsada zacna, ale nie tylko ona sprawia, że tytuł jest wart uwagi. Obraz dostał drugi sezon, więc jeszcze zdążycie nadrobić pierwszą odsłonę przed premierą kolejnej. A ta ukaże się na platformie 17 września tego roku.

Apple TV zaprezentowała właśnie zwiastun drugiego sezonu The Morning Show. Serial będzie odnosił się do obecnych wydarzeń na świecie – chociażby pandemii.

GrafikaApple TV
Monika Doerre
Monika Doerre
Dawno, dawno temu odkryła magię książek. Teraz jest dumnym książkoholikiem i nie wyobraża sobie dnia bez przeczytania przynajmniej kilku stron jakiejś historii. Później odkryła seriale (filmy już znała i kochała). I wpadła po uszy. Bo przecież wielką nieskończoną miłością można obdarzyć wiele światów, nieskończoną liczbę bohaterów i bohaterek.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu