Zwiastun nowego sezonu serialu „Snowpiercer”

Film Bong Joon-Ho, który był ekranizacją komiksów, zebrał różne opinie. Jednym jego obraz przypadł do gustu, innym nie do końca. Na pewno wiele się o nim mówiło i wzbudzał on dysputy. 

Minął jakiś czas i okazało się, że świat filmowo-serialowy nie ma zamiaru rezygnować z historii o zamkniętych w pociągu z 1001 wagonów ludziach. Tak więc ogłoszono, że powstanie serial bazujący na filmie i komiksach. Pierwszy sezon zebrał odpowiednią liczbę widzów, zdecydowano się na nakręcenie drugiej odsłony.

Właśnie ujawniono zwiastun drugiego sezonu serialu TNT Snowpiercer.

Mr. Wilford powraca, co może zwiastować kłopoty.

W serialu pojawią się: Jennifer Connelly, Daveed Diggs, Sean Bean, Alison Wright, Mickey Sumner, Susan Park, Iddo Goldberg czy Katie McGuinness. Premiera nowego sezonu obrazu już 25 stycznia. 

GrafikaTNT
Monika Doerre
Monika Doerre
Dawno, dawno temu odkryła magię książek. Teraz jest dumnym książkoholikiem i nie wyobraża sobie dnia bez przeczytania przynajmniej kilku stron jakiejś historii. Później odkryła seriale (filmy już znała i kochała). I wpadła po uszy. Bo przecież wielką nieskończoną miłością można obdarzyć wiele światów, nieskończoną liczbę bohaterów i bohaterek.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu