Zwiastun nowego serialu kryminalnego Netflixa „Młody Wallander”

Nadchodzi kolejna kryminalna pozycja na Netflixie. Zobaczcie zwiastun nowego serialu Netflixa Młody Wallander.

Produkcja ma być innym spojrzeniem na powieści szwedzkiego autora kryminałów, Henninga Mankella. Serial opowie historię Kurta Wallandera, mężczyzny tuż po dwudziestce, i skupi się na wydarzeniach, które go ukształtowały – zarówno związanych z pracą, jak i życiem prywatnym – gdy rozpoczął pierwsze w życiu śledztwo. Kurt, po ukończeniu akademii policyjnej, jest świadkiem brutalnego przestępstwa i zostaje wciągnięty w rozwiązanie sprawy pod opieką inspektora Hemberga.

W głównej roli wystąpi Adam Pålsson. W obsadzie są także Richard Dillane, Leanne Best i Ellise Chappell. Reżyserią zajęli się Ole Endresen i Jens Jonsson, a scenariuszem – Ben Harris.

Pierwszy raz powieści Mankella zostały zaadaptowane na szklane ekrany jako szwedzki serial telewizyjny Wallander, emitowany w latach 2005-2013. Później ekranizację stworzyło BBC One, a w rolę głównego bohatera wcielił się Kenneth Branagh.

Młody Wallander zadebiutuje na Netflixie 3 września.

ŹródłoComingsoon
Adrianna Dworzyńska
Adrianna Dworzyńska
Geek i fanatyczka popkulturalna. Fascynatka astrofizyki, miłośniczka wszystkiego, co azjatyckie, a także była tulmbreciara. Członkini wielkiej trójki fandomów. Ceni magię ponad efektami, dlatego kocha Doctora Who i Merlina nad życie. Dyrektor ds. Memologii 2.0, śmieszek 24/7, ale przede wszystkim stuprocentowy hobbit - lubi święty spokój, jedzenie i spanie.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu