Zwiastun nowego filmu z Jackiem Chanem

Jackie Chan to mistrz filmów komediowo-akcyjnych, w których mocny nacisk kładzie się na sceny potyczek. Wykopy, bloki, kopniaki z półobrotu… Stare dobre kino akcji ma się nieźle, czego dowodem może być nowa produkcja, w jakiej wystąpi aktor znanych z takich obrazów, jak Godziny szczytu, Nasza niania jest agentem czy Legenda pijanego mistrza.

O jakim tytule mowa? O obrazie Vanguard, do którego Gravitas Ventures wypuściło zwiastun i plakat. W filmie poza Chanem wystąpią: Yang Yang, Ai Lun, Mu Qimiya, Xu Ruohan i Zhu Zhengting. Za reżyserię odpowiada Stanley Tong. Jak mówi reżyser:

Mój najnowszy film akcji Vanguard wychodzi 20 listopada. Kręciliśmy go w dziewięciu miastach, w pięciu krajach, w Londynie, Dubaju, Zambii, Indiach i Chinach. Tak wiele doświadczyliśmy podczas tej produkcji. Za każdym razem, gdy pracuję z Jackiem, zawsze staramy się zaimponować widzom najlepszym obrazem i pomysłem. Szczególnie tym razem włożyliśmy w to wiele pracy. Mam nadzieję, że film spodoba się publiczności w Ameryce Północnej. Jestem bardzo szczęśliwy, że mogłem współpracować z Gravitas przy tym obrazie.

https://youtu.be/0nTiibwp_2w

Vanguard to firma ochroniarska, która musi uratować pewnego księgowego przed nikczemnikami czyhającymi na jego życie. Czy jej się to uda?

Zwiastun nowego filmu z Jackiem Chanem
@Gravitas Ventures
Monika Doerre
Monika Doerre
Dawno, dawno temu odkryła magię książek. Teraz jest dumnym książkoholikiem i nie wyobraża sobie dnia bez przeczytania przynajmniej kilku stron jakiejś historii. Później odkryła seriale (filmy już znała i kochała). I wpadła po uszy. Bo przecież wielką nieskończoną miłością można obdarzyć wiele światów, nieskończoną liczbę bohaterów i bohaterek.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu