Zwiastun netflixowego „Prawie jak gwiazda rocka” na podstawie powieści Matthew Quicka

Netflix opublikował oficjalny zwiastun nadchodzącego filmu Prawie jak gwiazda rocka, na podstawie książki autorstwa Matthew Quicka o tym samym tytule.

Amber Appleton (w tej roli Auli’i Cravalho) jest pozytywną i optymistyczną dziewczyną. Nawet wtedy, gdy jej życie nie jest tak stabilne, jak mogłoby się wydawać po jej zachowaniu. Bohaterka ukrywa swoje problemy, również fakt, że mieszka w… autobusie. Obdarzona talentem muzycznym nastolatka stara się pogodzić życie uczennicy z pracą w sklepie z pączkami, by utrzymać siebie i matkę. A do tego jeszcze pomaga starszym mieszkańcom.

Kiedy życie stawia przed nią kolejne przeszkody, grożące niespełnieniem jej marzeń o dostaniu się na idealne studia, Amber będzie musiała nauczyć się przyjmować pomoc od innych.

Reżyserią Prawie jak gwiazda rocka zajął się Brett Haley, który zajął się również scenariuszem, ramię w ramię z autorem powieści, Matthew Quickem oraz Marciem Baschem.

Oprócz Auli’i Cravalho, w filmie zobaczymy Freda Armisena, Justinę Machado, Carol Burnett, Rhenzy Feliz, Judy Reyes, Taylor Richardson i innych.

Premierę Prawie jak gwiazda rocka zaplanowano na 28 sierpnia.

ŹródłoComingsoon
Adrianna Dworzyńska
Adrianna Dworzyńska
Geek i fanatyczka popkulturalna. Fascynatka astrofizyki, miłośniczka wszystkiego, co azjatyckie, a także była tulmbreciara. Członkini wielkiej trójki fandomów. Ceni magię ponad efektami, dlatego kocha Doctora Who i Merlina nad życie. Dyrektor ds. Memologii 2.0, śmieszek 24/7, ale przede wszystkim stuprocentowy hobbit - lubi święty spokój, jedzenie i spanie.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu