Zwiastun komedii „The Stand-In”

Większości widzów Drew Barrymore jest znana z lekkich i przyjemnych komedii. Wystąpiła chociażby w filmach takich jak 50 pierwszych randek, Starsza pani musi zniknąć, Od wesela do wesela czy Rodzinne rewolucje. Pojawiła się również w dwóch produkcjach o Aniołkach Charliego i jednym obrazie o Batmanie. A niebawem zobaczymy ją w kolejnej komedii.

Saban Films wypuścił właśnie zapowiedź produkcji pod tytułem Stand-In, w której Drew gra główną rolę. Za reżyserię obrazu odpowiada Jamie Babbit, a premiera filmu odbędzie się 11 grudnia tego roku. Poza Drew w Stand-In zobaczymy także: Michael Zegen, Ellie Kemper, T.J. Miller, Holland Taylor.

Życie aktorki nie jest łatwe, zwłaszcza takiej, która nie płaci podatków. Oczywiście kara musi być, ale bohaterka zbytnia się nią nie przejmuje – zatrudnia kogoś, kto zamiast niej odbędzie prace społeczne. Problem w tym, że na jednym zadaniu się nie skończy – aktorka zacznie wykorzystywać zastępczynię do wykonywania innych zadań. A później… sprawy się komplikują, gdy kopia pozbawia oryginał jej życia.

Monika Doerre
Monika Doerre
Dawno, dawno temu odkryła magię książek. Teraz jest dumnym książkoholikiem i nie wyobraża sobie dnia bez przeczytania przynajmniej kilku stron jakiejś historii. Później odkryła seriale (filmy już znała i kochała). I wpadła po uszy. Bo przecież wielką nieskończoną miłością można obdarzyć wiele światów, nieskończoną liczbę bohaterów i bohaterek.

Popularne w tym tygodniu