Zwiastun „Jungleland”! Charlie Hunnam i Jack O’Connell w roli bokserów

Paramount Movies wydało oficjalny zwiastun nadchodzącego thrillera dramatycznego Jungleland z Charlie Hunnamem (Dżentelmeni, Synowie Anarchii) i Jackiem O’Connellem (Niezłomny, Seberg) w rolach głównych.

Hunnam i O’Connell grają dwóch braci, którzy biorą udział w nielegalnych walkach bokserskich. Niestety jeden z nich musi spłacić dług  wobec lokalnego gangstera.  Decydują się więc na wzięcie udziału w serii prestiżowych i niebezpiecznych walk bokserskiego podziemia, w których wygrana pozwoli na oddanie kredytu i dostatnie życie. Niestety sprawy komplikują się i bracia zostają rozdzieleni. Czy więzy rodzinne i braterska miłość okażą się silniejsze niż pieniądze?

W obsadzie filmu Jungleland zobaczymy takżę Jessicę Barden, Jonathana Majorsa oraz Johna Culluma. Producentami filmu są Brad Feinstein, Jules Daly, Kevin J. Walsh oraz Ryan Stowell.

 

 

 

ŹródłoCOMINGSOON
GrafikaCOMINGSOON
Weronika Penar
Weronika Penarhttps://recenzowniaksiazkowa.blogspot.com/
Z zawodu behawiorystka i badaczka kociego zachowania -  nic co kocie, nie jest jej obce. Z zamiłowania czytelniczka dobrych kryminałów i książek przygodowych, kinomaniaczka i ciągła podróżniczka. Jeśli nie biega na swojej uczelni, nie uczy studentów lub nie czyta pod kocem książek, to na pewno podróżuje, szukając swojego miejsca w świecie.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu