Zwiastun “Jungleland”! Charlie Hunnam i Jack O’Connell w roli bokserów

Paramount Movies wydało oficjalny zwiastun nadchodzącego thrillera dramatycznego Jungleland z Charlie Hunnamem (Dżentelmeni, Synowie Anarchii) i Jackiem O’Connellem (Niezłomny, Seberg) w rolach głównych.

Hunnam i O’Connell grają dwóch braci, którzy biorą udział w nielegalnych walkach bokserskich. Niestety jeden z nich musi spłacić dług  wobec lokalnego gangstera.  Decydują się więc na wzięcie udziału w serii prestiżowych i niebezpiecznych walk bokserskiego podziemia, w których wygrana pozwoli na oddanie kredytu i dostatnie życie. Niestety sprawy komplikują się i bracia zostają rozdzieleni. Czy więzy rodzinne i braterska miłość okażą się silniejsze niż pieniądze?

W obsadzie filmu Jungleland zobaczymy takżę Jessicę Barden, Jonathana Majorsa oraz Johna Culluma. Producentami filmu są Brad Feinstein, Jules Daly, Kevin J. Walsh oraz Ryan Stowell.

 

 

 

ŹródłoCOMINGSOON
GrafikaCOMINGSOON
Weronika Penarhttps://recenzowniaksiazkowa.blogspot.com/
Z zawodu behawiorystka i badaczka kociego zachowania -  nic co kocie, nie jest jej obce. Z zamiłowania czytelniczka dobrych kryminałów i książek przygodowych, kinomaniaczka i ciągła podróżniczka. Jeśli nie biega na swojej uczelni, nie uczy studentów lub nie czyta pod kocem książek, to na pewno podróżuje, szukając swojego miejsca w świecie.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu