Zwiastun horroru „Sacrifice” z Barbarą Crampton w roli głównej!

Barbara Crampton ma w swoim dorobku – od czasu swojego debiutu w 1983, wiele różnych horrorów. Tym razem jednak ponownie zobaczymy ją w świecie wykreowanym na twórczości Lovecrafta. Film wzorowany jest na opowiadaniu Paula Kane’a – Men of the Cloth.

Sacrifice to historia nowojorczyka Isaaca i jego ciężarnej żony, którzy decydują się pojechać do miejsca urodzenia mężczyzny, by tam odebrać niespodziewanie otrzymany spadek. Niestety oprócz obiecanego majątku znajdują tam starożytne zło, które budzi się, aby odebrać swoje prawo do własnego dziedzictwa.

Film został napisany i wyreżyserowany wspólnie przez Andy’ego Colliera i Tora Miana. Oprócz Campton w filmie zagrają: Dag Sorlie, Erik Lundin, Jack Kristiansen i Johanna Adde Dah.

Produkcja ukaże się 9 lutego na VOD, a 23 lutego na Blu-ray.

ŹródłoCOMINGSOON
GrafikaCOMINGSOON
Weronika Penar
Weronika Penarhttps://recenzowniaksiazkowa.blogspot.com/
Z zawodu behawiorystka i badaczka kociego zachowania -  nic co kocie, nie jest jej obce. Z zamiłowania czytelniczka dobrych kryminałów i książek przygodowych, kinomaniaczka i ciągła podróżniczka. Jeśli nie biega na swojej uczelni, nie uczy studentów lub nie czyta pod kocem książek, to na pewno podróżuje, szukając swojego miejsca w świecie.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu