Zwiastun „Hollywood” – nowego serialu Netflixa od Ryana Murphy’ego

0
HOLLYWOOD
Netflix opublikował oficjalny zwiastun Hollywood od nagradzanego twórcy, Ryana Murphy’ego. Serię siedmiu odcinków będzie można oglądać już 1 maja. 

Fabuła traktuje o historii grupy aspirujących aktorów i twórców filmowych w Hollywood po
II wojnie światowej, próbujących osiągnąć sukces w miasteczku Tinseltown – za wszelką cenę. Każda postać pokazuje kulisy Złotego Wieku Hollywood, podkreślając niesprawiedliwe systemy i uprzedzenia dotyczące rasy, płci i seksualności, które trwają do dziś. 

W miniserialu wystąpią: zdobywca nagrody Emmy i Złotego Globu Darren Criss (American Crime Story) jako Raymond, Samara Weaving (Ready or Not, Guns Akimbo) jako Claire, Laura Harrier (BlacKkKlansman) jako Camille oraz wielu innych. 

Hollywood jest tworzony i produkowany przez wieloletnich współpracowników – Ryana Murphy’ego i Iana Brennana (Glee, Scream Queens). Alexis Martin Woodall, Darren Criss
i Janet Mock objęli stanowiska producentów wykonawczych, a Mock jest także odpowiedzialna za scenariusz i reżyserię.

Miniserial jest najnowszym punktem na  długiej liście projektów Ryana Murphy’ego, które obecnie opracowuje i produkuje dla Netflixa w ramach swojej wieloletniej umowy z serwisem. Na który z nich najbardziej nie możecie się doczekać? Dajcie znać. 

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.