Zwiastun „Ghostbusters: Afterlife” – oryginalny zespół powróci?

Sony Pictures w końcu podzieliło się nowym zwiastunem długo oczekiwanego sequela Ghostbusters: Afterlife.

Wideo rzuca nieco światła na powiązania bohaterów z Egonem Spenglerem, gdy próbują oni znaleźć powód, dla którego mężczyzna przyjechał do Summerville. Dodatkowo zobaczymy znaną nam z oryginału Janine oraz zaledwie mignięcie Raya Stantza, w którego wcielał się Dan Aykroyd. Zwiastun zapowiada również głównego antagonistę filmu.

Główna fabuła Ghostbusters: Afterlife skupi się na samotnej matce i dwójce jej dzieci, którzy przyjeżdżają do małego miasteczka, by zamieszkać na zniszczonej, odziedziczonej po dziadku farmie. Rodzina szybko jednak odkrywa, że ma powiązania z oryginalnymi pogromcami duchów, a także poznaje sekretne dziedzictwo, jakie zostawił po sobie dziadek.

W filmie zobaczymy nominowane do Emmy Carrie Coon i Mckennę Grace, a obok nich wystąpi gwiazda serialu Stranger Things Finn Wolfhard oraz gwiazda Marvela – Paul Rudda. W swoich rolach powrócą aktorzy z „jedynki”: Dan Aykroyd, Bill Murray, Ernie Hudson, Sigourney Weaver i Annie Potts.

Reżyserią Ghostbusters: Afterlife zajął się Jason Reitman, a scenariuszem – Gil Kenan. Premierę produkcji zaplanowano na 11 listopada tego roku.

ŹródłoComingsoon
Adrianna Dworzyńska
Adrianna Dworzyńska
Geek i fanatyczka popkulturalna. Fascynatka astrofizyki, miłośniczka wszystkiego, co azjatyckie, a także była tulmbreciara. Członkini wielkiej trójki fandomów. Ceni magię ponad efektami, dlatego kocha Doctora Who i Merlina nad życie. Dyrektor ds. Memologii 2.0, śmieszek 24/7, ale przede wszystkim stuprocentowy hobbit - lubi święty spokój, jedzenie i spanie.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu