Zwiastun „Free Guy” – Reynolds ratuje świat przed Waititim

Do światowej premiery długo oczekiwanego filmu Free Guy z Ryanem Reynoldsem zostały tylko dwa miesiące, a 20th Century Studios wypuściło nowy zwiastun produkcji.

Kasjer w banku pewnego dnia odkrywa, że tak naprawdę jest drugoplanową postacią w grze wideo z otwartym światem. Postać decyduje się zostać bohaterem własnej historii – tej, którą sam napisze. W świecie, gdzie nie ma żadnych limitów, Guy jest zdeterminowany, by stać się tym kolesiem, który ratuje świat po swojemu… zanim będzie za późno.

Oprócz Reynoldsa, w obsadzie są: znana z Obsesji Eve Jodie Comer, gwiazda Stranger Things – Joe Keery, a także Taika Waititi. Reżyserią filmu zajął się Shawn Levy, a scenariusz wyszedł spod rąk Matta Liebermana i Zaka Penna.

Pierwotnie premiera filmu zaplanowana była na 2020 rok, ale z powodu pandemii była przesuwana aż cztery razy. Free Guy ma zadebiutować w polskich kinach 13 sierpnia.

ŹródłoComingsoon
Adrianna Dworzyńska
Adrianna Dworzyńska
Geek i fanatyczka popkulturalna. Fascynatka astrofizyki, miłośniczka wszystkiego, co azjatyckie, a także była tulmbreciara. Członkini wielkiej trójki fandomów. Ceni magię ponad efektami, dlatego kocha Doctora Who i Merlina nad życie. Dyrektor ds. Memologii 2.0, śmieszek 24/7, ale przede wszystkim stuprocentowy hobbit - lubi święty spokój, jedzenie i spanie.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu