Zwiastun filmu „The Owners”

Jeśli lubicie thrillery, RLJE Films ma dla was ciekawą propozycję. W sieci zadebiutował zwiastun nowej produkcji studio. Wystąpi w niej znana chociażby z seriali Gra o tron aktorka. O kim mowa?

O Maisie Williams. Zobaczymy ją jeszcze w tym roku w innym obrazie – tym razem zagra multankę z mocami. Aktorka pojawi się bowiem w ekranizacji komiksów Marvela – The New Mutants. Dziś mamy jednak dla was zwiastun innego obrazu z jej udziałem – thrillera pod tytułem The Owners.

Premiera obrazu 4 września. Nie wiadomo jednak jeszcze, czy film będzie dostępny w Polsce. W produkcji pojawią się również: Sylvester McCoy, Jake Curran, Ian Kenny, Andrew Ellis i Rita Tushingham. Za scenariusz odpowiadają Matthieu Gompel oraz Julius Berg.

Film oparto na komiksie Une Nuit de Pleine Lune (Herrmann i Yves H). Grupka znajomych ma zamiar wzbogacić się w łatwy sposób. Postanawiają więc okraść dom, który wygląda na niestrzeżony. Wiedzą, kiedy zamieszkująca posiadłość para wyjdzie, więc szykują się na skok. Mieszkańcy domu wracają jednak wcześniej niż przewidzieli złodzieje. Okazuje się, że para nie jest bezbronna…

Monika Doerre
Monika Doerre
Dawno, dawno temu odkryła magię książek. Teraz jest dumnym książkoholikiem i nie wyobraża sobie dnia bez przeczytania przynajmniej kilku stron jakiejś historii. Później odkryła seriale (filmy już znała i kochała). I wpadła po uszy. Bo przecież wielką nieskończoną miłością można obdarzyć wiele światów, nieskończoną liczbę bohaterów i bohaterek.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu