Zwiastun filmu „Dead Reckoning”

K.J. Apa znany z młodzieżowego serialu Riverdale pojawi się w nowym obrazie. Kogo tym razem zagra aktor? Miłego chłopca z sąsiedztwa czy może kogoś bardziej niebezpiecznego. Właśnie zadebiutował zwiastun filmu Dead Reckoning.

K.J. pojawi się w thrillerze akcji, który swoją premierę będzie miał 13 listopada. Za reżyserię odpowiada Andrzej Bartkowiak, a scenariusz Alfred Wayne Carter i Kristin Alexandre. W produkcji występują: India Eisley, K.J. Apa, James Remar, Ellie Cornell, Sydney Park i Scott Adkins.

Tillie ma zamiar spędzić spokojnie ostatnie lato przed tym, jak pójdzie na studia. Podczas niego poznaje Niko – kierowcę taksówki. Między tą dwójką zaczyna się coś dziać. Mydlana bańka może jednak szybko pęknąć, okazuje się bowiem, że chłopak jest bratem terrorysty.

Monika Doerre
Monika Doerre
Dawno, dawno temu odkryła magię książek. Teraz jest dumnym książkoholikiem i nie wyobraża sobie dnia bez przeczytania przynajmniej kilku stron jakiejś historii. Później odkryła seriale (filmy już znała i kochała). I wpadła po uszy. Bo przecież wielką nieskończoną miłością można obdarzyć wiele światów, nieskończoną liczbę bohaterów i bohaterek.

Popularne w tym tygodniu