Zwiastun filmu „Dead Reckoning”

K.J. Apa znany z młodzieżowego serialu Riverdale pojawi się w nowym obrazie. Kogo tym razem zagra aktor? Miłego chłopca z sąsiedztwa czy może kogoś bardziej niebezpiecznego. Właśnie zadebiutował zwiastun filmu Dead Reckoning.

K.J. pojawi się w thrillerze akcji, który swoją premierę będzie miał 13 listopada. Za reżyserię odpowiada Andrzej Bartkowiak, a scenariusz Alfred Wayne Carter i Kristin Alexandre. W produkcji występują: India Eisley, K.J. Apa, James Remar, Ellie Cornell, Sydney Park i Scott Adkins.

Tillie ma zamiar spędzić spokojnie ostatnie lato przed tym, jak pójdzie na studia. Podczas niego poznaje Niko – kierowcę taksówki. Między tą dwójką zaczyna się coś dziać. Mydlana bańka może jednak szybko pęknąć, okazuje się bowiem, że chłopak jest bratem terrorysty.

Monika Doerre
Monika Doerre
Dawno, dawno temu odkryła magię książek. Teraz jest dumnym książkoholikiem i nie wyobraża sobie dnia bez przeczytania przynajmniej kilku stron jakiejś historii. Później odkryła seriale (filmy już znała i kochała). I wpadła po uszy. Bo przecież wielką nieskończoną miłością można obdarzyć wiele światów, nieskończoną liczbę bohaterów i bohaterek.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu

Sześć kamieni. „Marvel: Rękawica Nieskończoności” – recenzja gry planszowej

Ciężko zaprzeczyć kinematograficznemu sukcesowi Marvela. Wszak sale kinowe podczas seansów Avengers pękały w szwach, zaś Endgame został najbardziej dochodowym filmem w dziejach. Wybuch popularności gadżetów i licencjonowanych produktów był tylko formalnością, a jednym z nich jest Rękawica Nieskończoności, czyli kolejna skórka do słynnego Listu Miłosnego.

Kolorowy zawrót głowy. „Marvel. Absolutnie wszystko, co musisz wiedzieć…” – recenzja książki

Zna ich każdy miłośnik popkultury. Superbohaterzy – ikony najpopularniejszych filmów, komiksów oraz seriali. Jednak czy wiecie o nich wszystko?
2,646FaniPolub
0ObserwującyObserwuj
94ObserwującyObserwuj
132SubskrybującySubskrybuj

Wygraj DVD „Sukcesja”

Wygraj DVD „Sukcesja”!

Wygraj dwa pakiety czterech książek Joe Hilla

Wygraj dwa pakiety czterech książek Joe Hilla!

Wygraj książkę „Chemia serc”

Wygraj książkę „Chemia serc”!