Zwiastun filmowej wersji broadwayowskiego hitu „Diana: The Musical”

Netflix opublikował w sieci oficjalny zwiastun filmowej wersji hitu Broadwayu Diana: The Musical, który celebruje życie i spuściznę księżnej Diany.

Musical został sfilmowany w zeszłym roku, bez udziału publiczności, na Broadway Longacre Theatre. Opowiada on historię jednej z najbardziej kochanych kobiet współczesnych czasów.

Zaręczona z księciem, którego ledwo zna, dziewiętnastoletnia Diana Spencer zostaje wrzucona na światową scenę i w jednej chwili staje się najsłynniejszą kobietą na Ziemi. Próbując poruszać się w sztywnej strukturze królewskiej rodziny, Diana zostaje uwięziona w małżeństwie pozbawionym miłości, ostatecznie odnajdując swój głos w poświęceniu na rzecz potrzebujących.

Diana: The Musical zadebiutuje na Netflixie 1 października.

ŹródłoComingsoon
Adrianna Dworzyńska
Geek i fanatyczka popkulturalna. Fascynatka astrofizyki, miłośniczka wszystkiego, co azjatyckie, a także była tulmbreciara. Członkini wielkiej trójki fandomów. Ceni magię ponad efektami, dlatego kocha Doctora Who i Merlina nad życie. Dyrektor ds. Memologii 2.0, śmieszek 24/7, ale przede wszystkim stuprocentowy hobbit - lubi święty spokój, jedzenie i spanie.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu