Zwiastun „Earwig and the Witch” – nowej animacji studia Ghibli

Znane studio animacji, Ghibli, opublikowało pierwszy zwiastun swojej nowej produkcji Earwig and the Witch.

Historia obrazu została oparta na dziecięcej powieści z 2011 roku o tym samym tytule, autorstwa Diany Wynne Jones. Fabuła książki śledzi losy mądrej sieroty, Earwig, która pewnego dnia zostaje adoptowana przez kobietę o imieniu… Bella Yaga. Ta okazuje się być okrutną wiedźmą i zabiera dziewczynkę do nawiedzonego domu.

W filmie Earwig z początku żyje w domu dziecka, ale nie wydaje się z tego powodu niezadowolona – dostaje wszystko, czego chce i kiedy chce, i dzieje się tak, odkąd pamięta. Wszystko się zmienia, gdy Bella Yaga i Mandrake pojawiają się w St. Morwald’s jako rodzice zastępczy. Earwig zostaje zabrana do ich tajemniczego domu, pełnego niewidzialnych pokoi, eliksirów i ksiąg zaklęć. Większość dzieci uciekłaby już przerażona, ale nie mała bohaterka. Używając swojego sprytu i bystrości, z dużą pomocą gadającego kota, postanawia pokazać wiedźmie, kto tu rządzi.

Reżyserią animacji zajął się Goro Miyazaki – syn reżysera Spirited Away, Hayao Miyazakiego. Film ma się pojawić w Japonii 18 grudnia.

ŹródłoComingsoon
Adrianna Dworzyńska
Adrianna Dworzyńska
Geek i fanatyczka popkulturalna. Fascynatka astrofizyki, miłośniczka wszystkiego, co azjatyckie, a także była tulmbreciara. Członkini wielkiej trójki fandomów. Ceni magię ponad efektami, dlatego kocha Doctora Who i Merlina nad życie. Dyrektor ds. Memologii 2.0, śmieszek 24/7, ale przede wszystkim stuprocentowy hobbit - lubi święty spokój, jedzenie i spanie.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu