Zwiastun drugiego sezonu „Tom Clancy’s Jack Ryan”

0
jack ryan
Długo nam przyszło czekać na zapowiedź drugiego sezonu serialu Amazon Prime Video. Ale warto było. Pierwsza odsłona obrazu okazała się naprawdę dobra, wciągająca, nic więc dziwnego, że doczekała się tylu wyświetleń. Teraz przyszedł czas na kontynuację przygody Jacka Ryana.

John Krasinski znowu powróci w tytułowej roli. Wiadomo już, kiedy serial ukaże się na platformie. Premiera drugiego sezonu już 1. listopada. Wprawdzie jeszcze trochę czasu upłynie zanim historia powróci, jednak na pewno warto na nią poczekać. By osłodzić nam wyczekiwanie, Amazon zaprezentował trailer serialu.

Jack Ryan powraca – właśnie namierzył statek, który prawdopodobnie przewozi nielegalnie broń. Bohatera udaje się do Ameryki Południowej w celu zbadania sytuacji. Oczywiście sprawy zaczynają przybierać nieciekawy obrót i Jack oraz jego współpracownicy będą musieli znowu stawić czoła złym ludziom.

W drugim sezonie zobaczymy nowe twarze. Pojawią się w nim: Noomi Rapace, Michael Kelly, Jovan Adepo , Jordi Mollà, Cristina Umaña i Francisco Denis.