Zwiastun „Bliss” – Owen Wilson i Salma Hayek w dramacie sci-fi

Amazon Prime Video wydało oficjalny zwiastun dramatu psychologicznego sci-fi Mike’a Cahilla zatytułowany Bliss, w którym Owen Wilson i Salma Hayek występują w rolach głównych. Film będzie dostępny na widzów już w piątek, 5 lutego 2021 roku.

Bliss opowiada historię niedawno rozwiedzionego Grega (Wilson) – którego życie powoli się rozpada. Wszystko zmienia się, gdy na swojej drodze spotyka uroczą Isabel (Hayek), kobietę, która mieszka na ulicy i jest przekonana, że zanieczyszczony, rozbity świat wokół nich nie jest prawdziwy. Wierzy ona, że żyją w surowym świecie symulacji wewnątrz pięknego, spokojnego, ale „prawdziwego” świata błogości. Początkowo teoria budzi w mężczyźnie wątpliwości, jednak z czasem odkrywa, że może być trochę prawdy w tym nieprawdopodobnym spisku.

W filmie występują także Madeline Zima (Heroes), Deron Horton, Jorge Lendeborg Jr. (Love Simon), Joshua Leonard (The Blair Witch Project), Nesta Cooper (The Edge of Seventeen), Steve Zissis (Her) i Dayne Catalano.

ŹródłoCOMINGSOON
GrafikaCOMINGSOON
Weronika Penar
Weronika Penarhttps://recenzowniaksiazkowa.blogspot.com/
Z zawodu behawiorystka i badaczka kociego zachowania -  nic co kocie, nie jest jej obce. Z zamiłowania czytelniczka dobrych kryminałów i książek przygodowych, kinomaniaczka i ciągła podróżniczka. Jeśli nie biega na swojej uczelni, nie uczy studentów lub nie czyta pod kocem książek, to na pewno podróżuje, szukając swojego miejsca w świecie.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu