Zwiastun „Army of One” filmu akcji z Ellen Hollman

Na miesiąc przed premierą udostępniono zwiastun nadchodzącego filmu akcji Army of One z Ellen Hollman, aktorki znanej ze Spartakusa, którą zobaczymy również w Matrix 4

Podczas wakacyjnej podróży Brenner Baker (Hollman) i jej mąż przypadkowo natrafiają na organizację przestępczą. Handlarze narkotyków chwytają ich, zabijają jej męża, a ją zostawiają na śmierć przekonani, iż kobieta nie ma szans na przeżycie. Nie wiedzieli bowiem, iż ich ofiara to porucznik sił specjalnych Brenner Baker z 75. Dywizji Rangersów. Teraz jej misją staje się pomścić śmierć ukochanego zabijając każdą zaangażowaną w to osobę.

Za reżyserię odpowiada Stephen Durham, który jest również współautorem scenariusza wraz z Mary Ann Barnes i Davidem Dittlingerem. W produkcji oprócz Ellen Hollman zobaczymy Matta Passmore (Jigsaw), Geraldine Singer (Get Out), Garyego Kaspera (Redwood Massacre: Annihilation) i Cam Bowen (Young Justice).

Premiera za nieco ponad miesiąc, 15 grudnia. Produkcja będzie dostępna między innymi na iTunes, Vudu, Xbox, Google Play oraz Amazon Prime.

 

Paulina Komorowska-Przybysz
Paulina Komorowska-Przybysz
Mól książkowy, marzący o wydaniu własnej książki, zapalony gracz konsolowy i planszówkowy o zapędach artystycznych i zamiłowaniu do rękodzieła. Wychowana na Gwiezdnych Wojnach, Obcym i książkach Stephena Kinga. Trochę roztrzepana, często zbyt szczera i nieustannie ciekawa świata.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu