Zobaczcie trailer nowego serialu z serii STAR WARS „The Book of Boba Fett” od Disney+!

Disney+ opublikował oficjalny zwiastun The Book of Boba Fett, czyli najnowszego serialu  z serii Gwiezdne Wojny od Lucasfilm.

Serial, w którym wystąpią Temuera Morrison i Ming-Na Wen, zadebiutuje w środę, 29 grudnia, ponad rok od czasu, gdy projekt został po raz pierwszy zaprezentowany podczas finału drugiego sezonu The Mandalorian.

Zobaczcie trailer:

Producentami wykonawczymi serialu będą Jon Favreau i Dave Filoni, którzy podobno próbują zaadaptować udany format MCU Marvel Studios.

Lucasfilm wcześniej próbował wyprodukować spin-offy Boby Fetta, zanim postać pojawiła się w The Mandalorian. Jednak żaden z planowanych spinoffów nie wystartował i nie trafił do produkcji. Obejmuje to serial telewizyjny z aktorami na żywo George’a Lucasa i film skoncentrowany na Boba od reżysera Fantastycznej Czwórki od Josha Tranka, które nie poszły naprzód ze swoimi produkcjami.

Mamy również plakat:

Zobaczcie trailer nowego serialu z serii STAR WARS "The Book of Boba Fett" od Disney+!

Producentami wykonawczymi spin-offu Mandalorian są Jon Favreau, Dave Filoni, Robert Rodriguez, Kathleen Kennedy, Colin Wilson, Karen Gilchrist i Carrie Beck, a producentami są John Bartnicki i John Hampian.

ŹródłoComingSoon
GrafikaComingSoon
Karol Riebandt
Karol Riebandt
Gość, do którego dzwoni Rick, gdy Morty ma wolne. Maruda i gracz, ale nie pogardzi też dobrym komiksem i książką.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu