Zobaczcie nowy trailer „House of the Dragon”!

House of the Dragon – produkowany przez HBO prequel popularnej Gry o Tron, na motywach Ognia i krwi –  ponownie rozwija skrzydła. 

W sieci pojawił się nowy trailer nadchodzącej produkcji!

 Oparty na książce George’a R.R. Martina Ogień i krew serial opowiada historię rodu Targaryen i rozgrywa się 300 lat przed wydarzeniami z Gry o Tron. Młoda księżniczka Rhaenyra Targaryen (Alcock) jest pierworodnym dzieckiem króla z czystej valyriańskiej krwi oraz jeźdźcem smoków.

Wielu powiedziałoby, że Rhaenyra urodziła się ze wszystkim, co powinien mieć następca króla… z jednym wyjątkiem, nie urodziła się mężczyzną. Natomiast młoda Alicent Hightower (Carey) jest córką Otto Hightowera (Rhys Ifans), namiestnika króla, uznaną za najbardziej urodziwą kobietę w Siedmiu Królestwach. Wychowana w Czerwonej Twierdzy, blisko króla i jego najbliższego kręgu, posiada zarówno dworski wdzięk, jak i przenikliwość polityczną.

Serial, którego premiera odbędzie się 21 sierpnia, jest ważną inicjatywą HBO, która ma nadzieję odzyskać część magii Gry o Tron, która przyniosła ponad miliard przychodów w okresie od 2011 do 2019 roku.

Firma ma również kilka innych Prequelowe projekty rozgrywające się w świecie Westeros na różnych etapach rozwoju i dobre wyniki House of the Dragon byłyby dobrym znakiem, że GoT można przekształcić z pojedynczego przeboju w franczyzę.

Karol Riebandt
Karol Riebandthttp://improbite.pl/
Gość, do którego dzwoni Rick, gdy Morty ma wolne. Maruda i gracz, ale nie pogardzi też dobrym komiksem i książką.

Popularne w tym tygodniu