Znamy premierę drugiego sezonu „The Boys”

0
W piątkowy wieczór poznaliśmy datę premiery drugiego sezonu the Boys. Pierwszy zakończył się sporym cliffhangerem pozostawiając widza z wieloma pytaniami. Nareszcie będziemy mogli poznać na nie odpowiedzi.

Serial produkcji Amazon Prime na podstawie komiksów o tej samej nazwie zdobył rzesze fanów ukazując nowe podejście do tematu superbohaterów stawiając ich… w nie najlepszym świetle. W serialu nie brakuje wulgaryzmów, sexu i przemocy. To dość specyficzna produkcja w której króluje czarny humor. 

Po zakończeniu sezonu pierwszego niemal oczywistym było, iż powstanie kolejny. Informacja o tym była tylko kwestią czasu. Historia ta nie mogła się zakończyć w taki sposób. I w końcu mamy to. W piątek wieczorem ujawniono datę premiery oraz kilka istotnych faktów na temat fabuły.

The Boys powrócą do nas 5 sierpnia. Tego dnia na platformie Amazon Prime udostępnione zostaną trzy pierwsze odcinki. Pozostałe pięć pojawiać się będzie w każdy piątek do 9 października.

Co nas czeka w tym razem? Według Erica Kripke, jednego z twórców serialu, ten sezon będzie “bardziej”. Bardziej szalony, dziwny, emocjonalny i intensywny. Zapowiada to prawdziwy emocjonalny rollercoaster.

The Boys są ścigani. Przez prawo, Supków i organizację Vougt z którą starają się walczyć. Bez Butchera nie jest to takie proste, a ten jakby zapadł się pod ziemię. Tymczasem Starlight walczy o utrzymanie swojej pozycji w Siódemce. Homelander stara się przejąć całkowitą kontrolę nad grupą, jednak pojawienie się nowej superbohaterki znacznie utrudni mu to zadanie.

Dodatkowo superprzestępcy, którzy pojawili się już w pierwszy sezonie, działają coraz odważniej powodując rosnącą panikę w społeczeństwie.

Znamy premierę drugiego sezonu „The Boys”

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.