Znamy głównego aktora serialowej adaptacji „Percy Jackson i bogowie olimpijscy”!

Wiemy, kto zagra głównego bohatera! 

Jak podaje serwis Variety, jest to Walker Scobell!

Serialowa adaptacja serii książek Ricka Riordana została zamówiona na streaming w styczniu. Akcja opowiada fantastyczną historię tytułowego 12-letniego współczesnego półboga (Scobell), który właśnie pogodził się ze swoimi nowo odkrytymi nadprzyrodzonymi mocami. Bóg nieba Zeus oskarża go o kradzież jego boskiej błyskawicy. Teraz Percy musi przemierzyć Amerykę, aby go znaleźć i przywrócić porządek na Olympusie.

Percy jest opisywany jako mądry i współczujący dzieciak z ostrym poczuciem humoru. Zawsze postrzegał siebie jako outsidera, w dużej mierze z powodu tego, jak świat postrzega jego ADHD i dysleksję. Jest impulsywny i hałaśliwy i szybko wpada w złość, gdy wszystko wydaje mu się niesprawiedliwe. Ale pod jego cynizmem kryje się kochający syn i lojalny przyjaciel, który po prostu chce postępować dobrze z tymi, na których mu zależy. Gdyby tylko mógł znaleźć miejsce, do którego pasuje.

Scobell zadebiutował w filmie Netflix Projekt Adam, z udziałem Ryana Reynoldsa, Marka Ruffalo, Zoe Saldaña, Jennifer Garner i Catherine Keener.

Film śledzi przygody podróżującego w czasie pilota myśliwca (Reynolds), który musi połączyć siły ze swoim młodszym ja (Scobell), aby ocalić przyszłość. Według Netflix film był oglądany przez ponad 92 miliony godzin w jego debiutancki weekend w marcu. Scobell’a będzie można wkrótce zobaczyć w filmie Paramount Secret Headquarters u boku Owena Wilsona, który wejdzie do kin 5 sierpnia.

Reprezentowany jest przez A3 Artists Agency, Stagecoach Entertainment i Jackoway Austen Tyerman.

Riordan i Jon Steinberg piszą pilota do Percy Jackson and the Olympians z Jamesem Bobinem w reżyserii. Steinberg i jego partner produkcyjny Dan Shotz nadzorują serial i pełnią funkcję producentów wykonawczych obok Bobina, Ricka Riordana, Rebecci Riordan, Berta Salke, Moniki Owusu-Breen, Jima Rowe i Ellen Goldsmith-Vein z Gotham Group, Jeremy’ego Bella i D.J. Goldberga. 20. Telewizja to studio. Salke był poprzednio prezesem Touchstone Television i początkowo wprowadził program do rozwoju. Planowane jest rozpoczęcie produkcji latem tego roku.

Seria książek o Percy Jacksonie obejmuje Złodziej pioruna, Morze potworów, Klątwę Tytana, Bitwa o Labirynt i Ostatni Olimpijczyk.

Zarówno Złodziej pioruna, jak i Morze potworów były wcześniej adaptowane do filmów fabularnych. Logan Lerman zagrał Jacksona. Pierwszy nakręcony został wydany w 2010 roku, a drugi w 2013 roku. Oba filmy otrzymały mieszane recenzje od krytyków, ale zarobiły łącznie ponad 425 milionów dolarów na całym świecie.

ŹródłoVariety
Karol Riebandt
Karol Riebandthttp://improbite.pl/
Gość, do którego dzwoni Rick, gdy Morty ma wolne. Maruda i gracz, ale nie pogardzi też dobrym komiksem i książką.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu