Znamy głównego aktora serialowej adaptacji „Percy Jackson i bogowie olimpijscy”!

Wiemy, kto zagra głównego bohatera! 

Jak podaje serwis Variety, jest to Walker Scobell!

Serialowa adaptacja serii książek Ricka Riordana została zamówiona na streaming w styczniu. Akcja opowiada fantastyczną historię tytułowego 12-letniego współczesnego półboga (Scobell), który właśnie pogodził się ze swoimi nowo odkrytymi nadprzyrodzonymi mocami. Bóg nieba Zeus oskarża go o kradzież jego boskiej błyskawicy. Teraz Percy musi przemierzyć Amerykę, aby go znaleźć i przywrócić porządek na Olympusie.

Percy jest opisywany jako mądry i współczujący dzieciak z ostrym poczuciem humoru. Zawsze postrzegał siebie jako outsidera, w dużej mierze z powodu tego, jak świat postrzega jego ADHD i dysleksję. Jest impulsywny i hałaśliwy i szybko wpada w złość, gdy wszystko wydaje mu się niesprawiedliwe. Ale pod jego cynizmem kryje się kochający syn i lojalny przyjaciel, który po prostu chce postępować dobrze z tymi, na których mu zależy. Gdyby tylko mógł znaleźć miejsce, do którego pasuje.

Scobell zadebiutował w filmie Netflix Projekt Adam, z udziałem Ryana Reynoldsa, Marka Ruffalo, Zoe Saldaña, Jennifer Garner i Catherine Keener.

Film śledzi przygody podróżującego w czasie pilota myśliwca (Reynolds), który musi połączyć siły ze swoim młodszym ja (Scobell), aby ocalić przyszłość. Według Netflix film był oglądany przez ponad 92 miliony godzin w jego debiutancki weekend w marcu. Scobell’a będzie można wkrótce zobaczyć w filmie Paramount Secret Headquarters u boku Owena Wilsona, który wejdzie do kin 5 sierpnia.

Reprezentowany jest przez A3 Artists Agency, Stagecoach Entertainment i Jackoway Austen Tyerman.

Riordan i Jon Steinberg piszą pilota do Percy Jackson and the Olympians z Jamesem Bobinem w reżyserii. Steinberg i jego partner produkcyjny Dan Shotz nadzorują serial i pełnią funkcję producentów wykonawczych obok Bobina, Ricka Riordana, Rebecci Riordan, Berta Salke, Moniki Owusu-Breen, Jima Rowe i Ellen Goldsmith-Vein z Gotham Group, Jeremy’ego Bella i D.J. Goldberga. 20. Telewizja to studio. Salke był poprzednio prezesem Touchstone Television i początkowo wprowadził program do rozwoju. Planowane jest rozpoczęcie produkcji latem tego roku.

Seria książek o Percy Jacksonie obejmuje Złodziej pioruna, Morze potworów, Klątwę Tytana, Bitwa o Labirynt i Ostatni Olimpijczyk.

Zarówno Złodziej pioruna, jak i Morze potworów były wcześniej adaptowane do filmów fabularnych. Logan Lerman zagrał Jacksona. Pierwszy nakręcony został wydany w 2010 roku, a drugi w 2013 roku. Oba filmy otrzymały mieszane recenzje od krytyków, ale zarobiły łącznie ponad 425 milionów dolarów na całym świecie.

ŹródłoVariety
Karol Riebandt
Gość, do którego dzwoni Rick, gdy Morty ma wolne. Maruda i gracz, ale nie pogardzi też dobrym komiksem i książką.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu