Znamy datę premiery trzeciego sezonu „Star Treka: Discovery”

Czekacie na nowy sezon serialu CBS All Access, u nas dostępny na platformie Netflixa? W takim razie poniższe wieści na pewno przypadną wam do gustu. Wiadomo bowiem nareszcie, kiedy Star Trek: Discovery powróci z trzecim sezonem.

Jeśli znacie uniwersum Star Treka, zapewne wiecie, że akcja filmów i seriali dziejących się w tym świecie rozgrywa się w kosmosie. Podróże statkami kosmicznymi, odkrywanie nowych cywilizacji, pomoc przedstawicielom innych gatunków… Wiele się dzieje i właśnie to przyciąga widzów od pokoleń.

W serialu Star Trek: Discovery występują: Sonequa Martin-Green, Michelle Yeoh, Jason Isaacs, Doug Jones, Anthony Rapp czy Terry Serpico. Kiedy pojawi się nowa odsłona serialu? 15 października!

Monika Doerre
Dawno, dawno temu odkryła magię książek. Teraz jest dumnym książkoholikiem i nie wyobraża sobie dnia bez przeczytania przynajmniej kilku stron jakiejś historii. Później odkryła seriale (filmy już znała i kochała). I wpadła po uszy. Bo przecież wielką nieskończoną miłością można obdarzyć wiele światów, nieskończoną liczbę bohaterów i bohaterek.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu