Znamy datę premiery drugiej części filmu „Escape Room”

W 2019 na ekranach kin zadebiutował film o grupie nieznajomych, którzy dostali zaproszenie do Escape Roomu. Ten, kto wygrałby całą zabawę, otrzymałby sporą nagrodę pieniężną. Problem w tym, że gra wcale nie toczyła się o dolary. Ceną w niej było życie.

A wszystkiemu przyglądali się głodni wrażeń bogaci, którzy mają specyficzne hobby. Jeśli widzieliście film Escape Room, wiecie, jak się kończy. Twórcy zostawili spore pole do popisu w kontynuacji produkcji, a ta została bardzo szybko zapowiedziana, bowiem obraz zyskał sporą publikę.

Nareszcie wiadomo coś o owej kontynuacji.

Sony podało, że światowa premiera Escape Room 2 została ustalona na 7 stycznia 2022 roku. Niestety przyjdzie nam na nią poczekać jeszcze rok… Wiadomo, że w nowej części pojawią się Taylor Russell i Logan Miller. Nowe osoby w obsadzie to: Isabelle Fuhrman, Indya Moore, Holland Roden, Thomas Cocquerel i Carlito Olivero.

Monika Doerre
Monika Doerre
Dawno, dawno temu odkryła magię książek. Teraz jest dumnym książkoholikiem i nie wyobraża sobie dnia bez przeczytania przynajmniej kilku stron jakiejś historii. Później odkryła seriale (filmy już znała i kochała). I wpadła po uszy. Bo przecież wielką nieskończoną miłością można obdarzyć wiele światów, nieskończoną liczbę bohaterów i bohaterek.

Popularne w tym tygodniu