Znaleziono Batgirl

Filmowe i serialowe uniwersum komiksów rozrasta się. Co chwilę słyszymy o tym, że powstają nowe ekranizacje graficznych opowieści. Superman, Batman, Green Arrow, Aquamna, Flash, Wonder Woman… Można by jeszcze dodać kilku superbohaterów, którzy doczekali się swoich historii na małym bądź dużym ekranie (albo nawet tu i tu).

Od jakiegoś czasu mówi się, że powstanie także film o Batgirl. Chodzi o wersję komiksu, gdzie Barbara Gordon wciela się w tę postać. Wiele się mówiło o planach, ale nie pojawiały się żadne konkretne informacje co do produkcji. Aż do dziś.

Znaleziono właśnie aktorkę, która wcieli się w Barbarę Gordon/Batgirl. Wybór padł na Leslie Grace. Ostatnio wystąpiła ona w produkcji In the Heights. Co sądzicie o wyborze?

Za reżyserię filmu odpowiadać będą Adil El Arbi i Bilall Fallah, scenariuszem zajmie się Christina Hodson.

Monika Doerre
Monika Doerre
Dawno, dawno temu odkryła magię książek. Teraz jest dumnym książkoholikiem i nie wyobraża sobie dnia bez przeczytania przynajmniej kilku stron jakiejś historii. Później odkryła seriale (filmy już znała i kochała). I wpadła po uszy. Bo przecież wielką nieskończoną miłością można obdarzyć wiele światów, nieskończoną liczbę bohaterów i bohaterek.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu