Zdradzono tytuł filmu „Matrix 4” oraz opis trailera

Matrix 4, którego premiera zapowiadana jest na końcówkę tego roku, wzbudza wiele emocji wśród fanów oryginalnej trylogii. Podczas CinemaConu Warner Bros. zaprezentowało zwiastun nowej produkcji oraz jej tytuł.

The Matrix: Resurrections (Matrix: Rezurekcje) ponownie skupi się na Neo oraz Trinity (w tych rolach ponownie zobaczymy Keanu Reevesa i Carrie-Anne Moss). Na ekranie zobaczymy także nowe twarze, m. in. Priyankę Chopra Jonas, Jonathana Groffa, Christinę Ricci i Jadę Pinkett Smith. W rolę agenta Johnsona wcieli się Daniel Bernhardt. Reżyserią obrazu zajęła się Lana Wachowski, wraz z Davidem Mitchellem i Aleksandrem Hemonem przygotowała także scenariusz.

Zwiastun nowego Matrixa póki co ujrzeli jedynie uczestnicy CinemaConu. Nie podano daty udostępnienia go w sieci. Jak można przeczytać w relacji, akcja trailera rozpoczyna się w San Francisco. Neo, przyjąwszy imię Thomas, zdaje się nie pamiętać, kim jest. Uczęszcza na terapię, podczas której mówi: „Miewam sny, które nie wyglądają jak sny. Czy oszalałem?” Następująca sekwencja flashbacków przywołuje wydarzenia z oryginalnej trylogii. Nieco później na ekranie pojawia się młody Morfeusz (w tej roli Yahya Abdul-Mateen), który – jak lata temu – oferuje Thomasowi dwie pigułki: czerwoną i niebieską. Po chwili niebieskowłosa kobieta zabiera Neo-Thomasa na drugą stronę lustra, pokazując mu Matrix. Zwiastun ukazuje także pojedynek Morfeusza z postacią graną przez Reevesa w dojo i powrót agentów, a na zakończenie zaserwowano widzom prawdopodobnie najbardziej rozpoznawalny gest franczyzy: Neo zatrzymującego pociski za pomocą siły umysłu.

The Matrix: Resurrections ukaże się w kinach oraz na platformie HBO Max 22 grudnia 2021 roku. Czekacie?

Klaudia Ciurka
Klaudia Ciurkahttps://moje-czytadla.blogspot.com/
Książkoholiczka stawiająca pierwsze kroki w świecie gier wideo i planszówek. Seriale ogląda rzadko, ale od anime nie stroni. Kociara i herbatoholiczka z wyboru, okularnica z konieczności.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu